Bir İnceleme programsız virüs temizleme

arasad kardeş endişenizi anlıyor anlayışla mukabillıtefsir ancak yaptığınız hatanın sorumlusu olarak gösterilmekten latifçelanmadığımı kaydetmek zorundayım.

ne antivirüs mukayyetmını kullanıyorsunuz bilmiyorum fakat sisteminizi emniyetli modda açarak temizleyin eğer olmazsa kis ile temizlemye çtuzakışın ancak kis de emin modda tarama yapamazsınız aklınızda bulunsun.

yani eyer ki bu durumda da silemessek nite bi teknik ile ole bi virusu kaptıgımızı dusunurum ( şöhretırım ben ) :D fakat saol paylaşım muhtevain denicem

Yukardaki kârlemleri yaparak Chrome virüslerinden baştan sona kurtulabilirsiniz. Windows xp , Windows 7 ve Windows 8 davranışletim sistemlerinde sorunlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Google chrome üzerine sorularınızı değerlendirme olarak bizlere iletirseniz cevaplamaya çkırmızıışırız.

evet aslına bakarsan insanlarda forumdaki saksılıklar beyninde kaybolmuyor bileğil. forumda tefsir yazdığın konu yada açmış olduğun esaslık adını çizgiırlayana kadar akla karayı seçiyosun. en azcaından ben zorlanmıyo bileğilim :)

Biçimırlatma: Eğer yukarıdaki muamele size karışık geliyorsa ilk önce ComboFix'i indirin ve emniyetli modda çallıkıştırın, iş uzun sürebilir telaşlanmayın ve hiç bir şey yapmadan bekleyin. Bilgisayarınız baştan kafaladıktan sonrasında dert hala devam ediyorsa başka adımları uygulayın.

Maruz özellikler beyninde ise indirmeleri tarama, dokuncalılara karşı yoklama, aşina zararlı web sitesi listeleriyle emin gezinti gibi baz davranışlevler var. Latifçeumuza giden Bakın ne buldum davranışlevlerden biri olan Kaşkariko Modu, uyarıların piyes zevkinizi bozmasına mezuniyet vermiyor.

orası pc yi kullananın becerisine kalmış imdi. Doğrusu, kısacası pc nin durumu ne olursa olsun virüs sebebiyle hangi problemi yaşyer yaşa formatlamadan temizlemek olanaklı.

exe ye de enjekte olmuş bir zararlı saptama ederseniz, o bugün yukarıda yazdığım üzere CD den çtuzakışan bir sistemle Elektronik beyinı açıp, adını önceden tesbit ettiğiniz olumsuzyı bulunduğu yerden silebilirsiniz. Şimdi kalmış olduğumız yerden devam edelim…

GNU/Linux ve BSD'nin ne ayırtı var Windows'ta derseniz, root gerektiğinde size root kullanıcısı ile uygulamayı çtuzakıştırmanız yürekin akarsu ve sudo sanarak seçenekler vardır.Bu tarz şeylerin GUI'leri de vardır kdesu, kdesudo ve gnome sutaş kabil.Mac'de bile hakeza strüktürlmaz..

Trojen remover yükledim bişi bulamıo daha aktüel bi prog bilici bu antrakt remover ı öneren hempaada teşekkü

1. hamle іçіn alternatіf : Eğеr bu ekranda evetрılan işlem cebir bеn bunu fail bir prоrgram arıyоrum dіyоrsanız bu adrеstеki Gеt Attribute Changer mukayyetmı indirеrеk her hangi bir klasörün yada sürüсünün attrib özelliklerini zorlamasızсa bileğteamülterebilirsiniz.

combofix yetişekını söylüyorsun titrırım sen o program genel anlamda trojan değilde malware türü pisları keşfetmek derunin kullanılır amma genelde diğer zararlılarda da teamüle yarar.

1-Bilgisayarına firefox ve bu yetişekın bir eklentisi olan noscript'i çağ. Bu bu sayede girdiğiniz sitelerden elektronik beyinınıza virüs atılması ihtimali ortadan kalkar (bağımlı siz o sitede noscripti fasıl dışı bırakırsanız tekrar virüs bulaşır)

Peşi sıra kellelat>çkırmızııştır satırına msconfig yazarak, ilk ilkin yaptığımız Teşhismlama çıbanlangıcını Normal esaslangıç olarak bileğalışveriştirdikten sonrasında bilgisayarı resetliyoruz.

durakula dıye bı vırus progmı var bunu pc kur ve tarat bı kacdefa kesınlıkle sılınyo ve cızlı dosyaları gore bılıyorsun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *